Invent

 

Vítajte na stránkách ordinácie iPadDoktor.sk

Pokial máte problémy s iPadom, ste na správnom mieste. Naši technici Vám poskytnú poradenstvo v každej oblasti tohoto skvelého tabletu od Apple.
 

Patríme medzi predné servisné strediska na Slovensku a v ČR špecializované na opravy Apple iPad.

Pozáručný servis iPad poskytujeme predajcom Apple i jednotlivým užívateľom iPadov. Robíme všetky servisné úkony a opravy.

iPad Servis Praha - Iphonedoktor.cz

Oprava poškodených častí do 4 hodín alebo do ďalšieho dňa.

Naprostú vačšinu hardwarových oprav robíme do 4 hodín výmenou príslušného dielu, u nás v servisnom stredisku. Pokial nie je závada zrejmá, urobíme diagnostiku a určíme rozsah poškodenia. Používame iba originálne diely, ktoré máme skladom v dostatočnom množstve (touch, display, home button, sleep button, audio obvod, dokovací konektor, batéria, zadný kryt, rámček). Obráťte sa na nás aj v prípade, pokiaľ máte problém s iPod či Mac.

Vytopený iPad? Nič nie je stratené!

Na základe skuseností so záchranou vytopených iPhone, si dovoľujeme tvrdiť, že 9 z 10 vytopených iPadov zachránime. Najprv diagnostikujeme rozsah poškodenia jednotlivých častí, potom Vám oznámime cenu opravy. Vo väčšine prípadov stačí odstrániť koróziu našou unikátnou technológiou. Kompletnú diagnostiku s opravou robíme obvykle do druhého dňa.

 

 

 

Prevádzkovateľ:
RCY, s.r.o.

IČO: 43 990 711
DIČ: 20 22 601 922
sídlo prevádzky:
Žižkova 6, Košice

iTeeCoffe – www.itcf.cz
technologia, know-how
Apple poradenstvo

inštalácie, upgrade, downgrade, konzultácie

Kontaktujte nás!

phone2 +421 911 34 64 64

email ordinacia@iphonedoktor.sk

Scroll to top